Development

O Tempus Development

TEMPUS DEVELOPMENT a.s. je dlouhodobým, odpovědným developerem a investorem, klademe důraz na urbanistický koncept. Máme projekty, které jsou naším vlastním dílem, ale většina vzniká ve spolupráci s nějakým významným českým nebo zahraničním architektem. Chceme trvale udržovat prvotřídní standard našich staveb a jejich okolí. Dbáme na budování veřejného prostoru, hlavně na rozsáhlé zelené plochy se vzrostlými stromy a parky, veřejná prostranství a náměstíčka. Aby se veřejný prostor mohl stát součástí výstavby a napomáhal vytváření komunity lidí a zdravého životního prostředí. Dali jsme si za cíl poskytnout lidem vždy něco navíc, kvalitní a inspirativní prostor především.

Naše priority

Projekty

Na čem nám záleží

TEMPUS DEVELOPMENT ctí společenskou odpovědnost za prostor. Už při výběru lokality dbáme na obyvatele, krajinu, spolupráci a komunikaci lidí a stavby s okolím. Našim zákazníkům přinášíme dlouhodobou přidanou hodnotu. Stavby TEMPUS DEVELOPMENT jsou navrženy s ohledem na budoucnost, ohleduplně k životnímu prostředí, aby sloužili svému účelu. Proto zaměstnáváme chytré lidi, spolupracujeme s prvotřídními architekty a urbanisty, a vytváříme prostor pro Váš život.

Standard pro nás znamená postavit kvalitní stavbu za použití prvotřídních materiálů. Zařídit Váš domov povrchy a vybavením bytu v nejvyšší kvalitě. U našich staveb počítáme s použitím moderních technologií v domácnosti a pro každého klienta nabízíme důmyslné řešení na míru podle rytmu života. Dnes i do budoucnosti je důležitá nízká energetická náročnost a udržitelnost. My myslíme na náročné požadavky kladené na nemovitosti, aby byly v souladu s přírodou a uvnitř měly zdravé klima, ale aby to byl prostor, který slouží lidem.

Máme projekty, které jsou naším vlastním dílem, ale většina vzniká ve spolupráci s nějakým významným českým nebo zahraničním architektem. Stavby TEMPUS DEVELOPMENT jsou navrženy s ohledem na budoucnost, ohleduplně k životnímu prostředí, aby sloužily svému účelu. Proto zaměstnáváme chytré lidi.

Už od prvních fází projektu je každá nemovitost posouzena i z pohledu bytového architekta, jak lze konkrétní prostor zařídit a chytře jej vymyslet pro bydlení. Tím jsou zde minimalizovány hluchá místa a dodány veškeré praktické prvky, které člověk vždy ocení, když v bytě žije. Přemýšlíme o kvalitě použitých materiálů.

Veřejný prostor je naší prioritou a propojení parku se všemi venkovními i soukromými prostranstvími do jednoho harmonického celku má na starost vždy zkušený renomovaný architekt. Dbáme na budování veřejného prostoru, hlavně na rozsáhlé zelené plochy se vzrostlými stromy a parky, veřejná prostranství a náměstíčka. Aby se veřejný prostor mohl stát součástí výstavby a napomáhal vytváření komunity lidí a zdravého životního prostředí.

Zaměřujeme se na pečlivý výběr lokalit, pro které připravujeme jedinečné projekty. Snažíme se být přínosem pro obyvatelé a doplnit funkčnost lokality. Náš hlavní projekt v Újezdu u Průhonic je toho příkladem. Vzniká zcela nová pražská lokalita, kterou rozvíjíme nedaleko Opatova na Praze 4. V náručí meandru Botiče a Milíčovského lesa zde roste několik čtvrtí s unikátní architekturou objektů, propojených parkem a bulváry s náměstíčky.

Zásadní je pro nás dobrý produkt. Nečekáme, jaký klienti budou u nás nakupovat. My jim produkt se službami šijeme u nás na míru. Perfektní dispozice, soulad lokality a provedení stavby, ta správná cena. Bezpečí a správa lokality. Péče o obyvatele v lokalitách a péče o jejich nemovitosti, zahrady a veřejná prostranství. Prozkoumáváme projekt v každé fáze a reagujeme na náladu klientů a požadavky trhu, aby získával neustále na hodnotě. Získaná důvěra našich klientů je pro nás to nejdůležitější. Kvalitní stavby si cenu vždy udrží a dlouhodobě ji zvyšují. A služby poskytované našim klientům jsou pro nás základem dlouhodobého vztahu s klientem, který koupí nemovitosti u nás teprve začíná.

Kontakt

Kontakt

TEMPUS DEVELOPMENT a.s.
V Parku 2294/4
148 00 Praha 11 – Chodov
IČ: 276 55 865

+420 739 248 726
petr.sroubek@tempus-group.cz

Napište nám